Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bna seara,cine,cum si in baza caror acte sa eliberat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bna seara,cine,cum si in baza caror acte sa eliberat titlurile ...

Bna seara,cine,cum si in baza caror acte sa eliberat titlurile de proprietate
? Ce documente pot cere si de unde ptr a dovedi autenticitatea titlului?
titlurile de proprietate s-a eliberat conform legii 18/1991. autenticitatea titlului este certificata de primarie, ca de acolo aveti titlul