Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care sunt documentele pe care trebuie sa le primeasca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care sunt documentele pe care trebuie sa le primeasca angajatul, ...

Care sunt documentele pe care trebuie sa le primeasca angajatul, personal civil contractual in MApN, la incetarea contractului individual de munca ?
Adeverinta de vechime, decizia de încetare a c.i.m.