avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care sunt documentele pe care trebuie sa le primeasca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care sunt documentele pe care trebuie sa le primeasca angajatul, ...

Care sunt documentele pe care trebuie sa le primeasca angajatul, personal civil contractual in MApN, la incetarea contractului individual de munca ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:16, 8 Octombrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Adeverinta de vechime, decizia de încetare a c.i.m.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Documente relatii munca lucyll lucyll Buna seara, La suspendarea de drept a CIM perioada determinata, ce documente trebuie sa-ti furnizeze angajatorul ? CIM se inchide in 30.09.2011 si a fost pe ... (vezi toată discuția)
Perioada de preaviz Raluci11 Raluci11 Buna, am o intrebare daca ma puteti lamuri. Eu am incheiat un contract de 4 ore dar practic lucrez 8 ore fiind platita ptr 8 ore. Acum mi-am dat demisia si ... (vezi toată discuția)
Actele la incetarea ctr de munca Crisxtn Crisxtn buna ziua ce acete trebuie sa iti dea angajatorul la expirarea contractului de munca? multumesc (vezi toată discuția)