Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , angajatorul prin prisma volumului de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , angajatorul prin prisma volumului de munca redus ...

Buna ziua , angajatorul prin prisma volumului de munca redus , ne obligă să luăm o săptămână pe luna liber astfel : 3 zile 75% și 2 zile fara plata . Ce pot face in acest caz ? Țin să menționez că nu vreau zile fara plata dar s-a menționat că aceasta este schema
Sesizati ITM-ul.
Mulțumesc

Cornel Vasile a scris:

Sesizati ITM-ul.