Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna seara, Îmi este ascultat telefonul,ce aș putea ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna seara, Îmi este ascultat telefonul,ce aș putea face? Am ...

Buna seara,
Îmi este ascultat telefonul,ce aș putea face?
Am schimbat parole,l am protejat cum am știut mai bine,dar tot sunt monitorizată.
De unde stiti, ce indicii sunt?

Renuntati la el.
Depinde dacă este vorba de o aplicație sau de o ascultare a organelor de stat care ar fi ele...căci pot fi multe...
Ce lucrati?

De ce va deranjează?
Sau ce va deranjează?
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Este vorba despre o aplicație, sigur nu despre organele de stat.
Ar trebui sa faceți o reinstalare la telefon.