avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 716 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Este posibila utilizarea unei foi de varsamant ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Este posibila utilizarea unei foi de varsamant completate manual?

Este posibila utilizarea unei foi de varsamant completate manual (nu electronic) pentru plata asigurarilor sociale CASS si impozitul pe salariu? (intrebare din data de 17 octombrie 2022)
Ultima modificare: Luni, 17 Octombrie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Tudorionascu , utilizator 09:47, 1 Noiembrie 2022
Am folosit urmatorul site:
[ link extern ] /
de la Volt S.R.L. din Alba Iulia, Romania, pentru a genera o foaie de varsamant.
Este foarte bun si mai este si gratis.
Ultima modificare: Marți, 1 Noiembrie 2022
Tudorionascu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Termen de depunere declaratia 112 ataela ataela Va rog sa-mi spuneti: -daca am facut o angajare in data de 08.08.2013 ,care este termenul de depunere a declaratiei 112 -in ce mod voi vira banii datorati la ... (vezi toată discuția)
Plata impozit microintreprindere FlorinDP FlorinDP Buna ziua, Am deschis o microintreprindere (fara angajati) in ianuarie. Am facturat 500 lei in aprilie, si am depus D100 (trim 2) cu suma de 15 lei (3%) ... (vezi toată discuția)
In ce cont platesc contributiile sociale pentru o firma, sector 2 MitranStefania MitranStefania Buna ziua, poate cineva sa ma ajute concret, spunandu-mi in ce cont trebuie sa platesc contributiile sociale (ale angajatorului si ale angajatului) pentru o ... (vezi toată discuția)