Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Este posibila utilizarea unei foi de varsamant ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Este posibila utilizarea unei foi de varsamant completate manual?

Este posibila utilizarea unei foi de varsamant completate manual (nu electronic) pentru plata asigurarilor sociale CASS si impozitul pe salariu? (intrebare din data de 17 octombrie 2022)
george-neagu, moderator
Am folosit urmatorul site:
[ link extern ] /
de la Volt S.R.L. din Alba Iulia, Romania, pentru a genera o foaie de varsamant.
Este foarte bun si mai este si gratis.
Tudorionascu, utilizator