Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In cazul in care ai domiciliul stabil intr-o locatie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In cazul in care ai domiciliul stabil intr-o locatie si proprietarul ...

In cazul in care ai domiciliul stabil intr-o locatie si proprietarul fara nici un motiv nu te lasa sa intri in locatia unde ai domiciliul si iti confisca bunurile proprii ,ce e de facut?
~ Conținut șters la cerere ~