Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Secretariatul facultății a refuzat cuponul de pensie ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Secretariatul facultății a refuzat cuponul de pensie eliberat ...

Secretariatul facultății a refuzat cuponul de pensie eliberat pe 4 luni,în care erau și lunile iunie și iulie,pe care le cereau pentru bursa sociala și au cerut adeverinta de la casa de pensii.cu pensia defalcat pe iunie iulie și august.au dat pentru rezolvare 2 zile.casa de pensii a răspuns ca termenul lor e de 30 de zile...cum fac?rămâne băiatul fără bursa sociala când e clar și din acel cupon pe 4 luni ca pensia este de 466 și indemnizatia sociala de 524..total 1000.
Obtineti mai intai adeverinta ceruta de la CJP si depuneti-o la facultate.