Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua, In legătură cu modificarea poziției ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua, In legătură cu modificarea poziției canalelelor ...

Bună ziua,

In legătură cu modificarea poziției canalelelor la operatorul de cablu Digi se poate solicita rezilierea fără taxe a contractului?
Mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~