Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii de recuperat in caz de insolventa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii de recuperat in caz de insolventa

PIC-ul este un hypermarket.Dar daca am fost angajat nu trebuie sa fiu inscris in masa creditorilor,adica sa apar in lista celor care au banii de luat de la firma...domnul care se ocupa cu insolventa ma trimite la comntabilitatea firmei,iar contabila imi spune "nu avem banii,de ce veniti la mine,trebuie sa mergeti la cei care se ocupa de insolventa ."Pana la urma cine trebuie sa ma plateasca firma PIC sau casa de asigurari..
Va multumesc pentru raspunsurile de pana acum....si astept in continuare sa ma ajutati cu sfaturi!!!
Interventie moderator:
:rtfm:
Nu deschideti topic nou pentru intrebari la aceeasi problema.
Intrati pe primul topic, pe acesta il inchid.