Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua!revin cu această întrebare,poate totusi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua!revin cu această întrebare,poate totusi exista cineva ...

Buna ziua!revin cu această întrebare,poate totusi exista cineva care are cunoștință de cauză. Mama mea a muncit 8 ani pana in 1989 Femeie de servici la asociatia de locatari nu de propietari pentru ca in 1989 nu era de propietari. Acum vrea sa își scoata vechimea pentru pensionare. Asociatia nu mai exista acum sau ifiintat altele. Unde ar putea merge.exista o arhivă undeva? Multumesc anticipat!
In locul acelei asociatii nu s-a infiintat una de proprietari ? ... Intrebati acolo.