avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 950 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Detin un teren extravilan si as dori sa stiu daca pot ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Detin un teren extravilan si as dori sa stiu daca pot sa-l amenajez ...

Detin un teren extravilan si as dori sa stiu daca pot sa-l amenajez pentru un glamping (corturi sau iglu). Multumesc!.
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 13:57, 31 Octombrie 2022
Puteti,daca detineti toate actele de la primarie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se poate construi o tabara de corturi pe un teren extravilan sau acesta trebuie trecut in intravilan? liapapadia liapapadia Noi detinem un teren in extravilan, la 1,5 km de intravilanul unei localitati si dorim sa construim o tabara de corturi. Este necesar sa facem PUZ si sa trecem ... (vezi toată discuția)
Acte necesare amenajare camping cretzu194 cretzu194 Buna seara, detin niste teren in orasul Rasnov, Jud. Brasov pe care vreau sa amenajez un camping. Tin sa precizez ca toaletele si toate anexele din camping nu ... (vezi toată discuția)
Autorizatii necesare pentru campare rulota tynadiana tynadiana Buna ziua, Ma adresez dvs. pentru un sfat. Am o rulota (casa mobila) si un teren extravilan in apropierea Bucurestiului. As dorii sa stiu pentru a duce ... (vezi toată discuția)