Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Detin un teren extravilan si as dori sa stiu daca pot ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Detin un teren extravilan si as dori sa stiu daca pot sa-l amenajez ...

Detin un teren extravilan si as dori sa stiu daca pot sa-l amenajez pentru un glamping (corturi sau iglu). Multumesc!.
Puteti,daca detineti toate actele de la primarie.