Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua. Eu și soțul meu avem o firma al cărui ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua. Eu și soțul meu avem o firma al cărui administrator ...

Buna ziua.
Eu și soțul meu avem o firma al cărui administrator este soțul. Înainte de căsătorie eu am făcut un credit pe numele meu. Aș dori să știu, dacă nu mai pot plăti ratele, se poate pune oprire pe conturile firmei unde soțul eu este administrator?
Menționez ca eu sunt doar angajat în firma soțului meu.
Multumesc.
Buna ziua!
Daca sunteti angajata,se va pune poprire pe venitul dvs. salarial.