Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Exportul masina din Romania in Olanda
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Exportul masina din Romania in Olanda

Buna ziua,

Vreau sa export o masina din Romania si sa-o inmatriculez in Olanda.

Ce documente am nevoie pentru asta,

Multumesc,

Hans
Aveti varianta sa apelati la firma specializata care transporta auto pe platforma,urmand ca la destinatiesa realizati in baza documentelor vehicului inmatricularea acestuia
[ link extern ]