Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Pentru ce suma la intretinere poate sa te dea in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Pentru ce suma la intretinere poate sa te dea in judecata asociatia ...

Pentru ce suma la intretinere poate sa te dea in judecata asociatia daca nu au trecut 90 de xile?
Trebuie sa aștepte 90 de zile.
Legiuitorul nu a prevazut suma limita pentru care poate demara procedura recuperare debite