Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, ce trebuie facut daca pe un act de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, ce trebuie facut daca pe un act de lichidare al regimului ...

Buna ziua, ce trebuie facut daca pe un act de lichidare al regimului matrimonial este o greseala de tehnorrdactare? (Au ramas in plus doua randuri copiate de pe alt act).
Cine l a gresit trebuie sa il rectifice. Luati legatura cu notarul si vedeti ce solutii are.
Sa solicitați notarului o încheiere de îndreptare a erorii materiale.
Unde anume va afectează?