avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 760 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea ...

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea încheierii din camera preliminară, cât ar mai dura până la primul termen de judecată? precizez ca în camera preliminară a stat aproape 7 luni din păcate! Vă mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: alexandru.31 , utilizator 17:32, 13 Decembrie 2022
Cam o luna si jumatate.
Salut cum sa terminat ?

alexandru.31 a scris:

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea încheierii din camera preliminară, cât ar mai dura până la primul termen de judecată? precizez ca în camera preliminară a stat aproape 7 luni din păcate! Vă mulțumesc!



Iulianmariu a scris:

Salut cum sa terminat ?

alexandru.31 a scris:

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea încheierii din camera preliminară, cât ar mai dura până la primul termen de judecată? precizez ca în camera preliminară a stat aproape 7 luni din păcate! Vă mulțumesc!


[/quot
Salut! Nu sa terminat mai am de aștepta două luni pana la primul termen, sper să fie bine. A fost și încă este o așteptare destul de lungă.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis Otilia44 Otilia44 Buna ziua! un amic a fost prins conducând autoturismul sub influenta substanțelor interzise (canabis) si permisul i-a fost luat de catre politisti ... (vezi toată discuția)
Buna seara! puteți sa ma ajutați va rog cu un răspuns, am ... George185 George185 Buna seara! Puteți sa ma ajutați va rog cu un răspuns, am fost prin fără permis și am avut prima ședință la camera preliminară, am primit plicul ca ... (vezi toată discuția)
Buna ziua din nou, acum aproape 5 luni m-am ales cu dosar penal ... socratev socratev Buna ziua din nou, acum aproape 5 luni m-am ales cu dosar penal pentru conducere sub influenta alcoolului. Pe data de 22.12 dosarul a ajuns in instanta, mi-am ... (vezi toată discuția)