Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea ...

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea încheierii din camera preliminară, cât ar mai dura până la primul termen de judecată? precizez ca în camera preliminară a stat aproape 7 luni din păcate! Vă mulțumesc!
Cam o luna si jumatate.
Salut cum sa terminat ?

alexandru.31 a scris:

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea încheierii din camera preliminară, cât ar mai dura până la primul termen de judecată? precizez ca în camera preliminară a stat aproape 7 luni din păcate! Vă mulțumesc!

Iulianmariu a scris:

Salut cum sa terminat ?

alexandru.31 a scris:

Bună ziua! Am și eu o întrebare către Dvs. După primirea încheierii din camera preliminară, cât ar mai dura până la primul termen de judecată? precizez ca în camera preliminară a stat aproape 7 luni din păcate! Vă mulțumesc!

[/quot
Salut! Nu sa terminat mai am de aștepta două luni pana la primul termen, sper să fie bine. A fost și încă este o așteptare destul de lungă.