Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am facut cadastrul in 2006 dar nu s-a finalizat cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am facut cadastrul in 2006 dar nu s-a finalizat cu intabularea ...

Am facut cadastrul in 2006 dar nu s-a finalizat cu intabularea . Mai este valabil actul acela ?
Dacă nu ați adus modificări imobilului, da.