Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua ! As dori sa fac un curs de auditor intern ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua ! As dori sa fac un curs de auditor intern iar ca si ...

Buna ziua ! As dori sa fac un curs de auditor intern iar ca si cerinta mi s- a spus ca trebuie sa am studii finalizate cu licenta, in orice domeniu. Eu le am in drept iar cand am intrebat daca nu ar fi necesar intr-un domeniu tehnic, mi s-a spus ca nu conteaza. As vrea sa stiu daca este adevarat si ma incadrez sau il fac degeaba. Va multumesc !
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
si aici: [ link extern ]
Pentru calificare de nivel mediu si nivel superior ca lucrator in domeniul ssm sunt necesare studii tehnice - liceu in domeniu tehnic sau real, respectiv facultate cu licenta in domeniu tehnic, plus curs in domeniu ssm, de 80 de ore, respectiv curs de 120 de ore sau master in domeniu ssm.
Va multumesc frumos ! O zi buna !