Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara, daca tatăl meu a decedat de câțiva ani ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara, daca tatăl meu a decedat de câțiva ani si a lasat ...

Buna seara..daca tatăl meu a decedat de câțiva ani..si a lasat totul soției lui prin vanzare cumpărare...eu fiind singurul .lui copil am vreun drept la partea lui tata ??
Buna seara, nu. Daca a vandut tot inseamna ca nu aveti ce mosteni.
si a lasat totul soției lui prin vanzare cumpărare..

a lasat, a dat... trebuie sa vedeti exact despre ce act e vb.