Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Sotul meu a decedat, eu am un copil din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Sotul meu a decedat, eu am un copil din prima casatorie, ...

Buna ziua, Sotul meu a decedat, eu am un copil din prima casatorie, sotul a avut doi copii din prima casatorie. Eu, ca supravietuitor, am vreun drept la mostenirea casei soacrei mele dupa moartea ei, socrul fiind decedat? Multumesc
Va multumesc frumos