Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua , vechiul angajator încă nu mi -a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua , vechiul angajator încă nu mi -a desfăcut contractul ...

Bună ziua , vechiul angajator încă nu mi -a desfăcut contractul de muncă ,pot încheia un alt contract cu noul angajator ? Dacă da , căt timp se pot suprapune cele două contracte ? Mulțumesc!
Da, puteti încheia un alt contract cu noul angajator ... pentru vechiul , sesizati ITM-ul.