Forum Discuţii juridice Executare silită bună ziua ..s a dat o hotărâre judecătorească cu ...
Discuție deschisă în Executare silită

bună ziua ..s a dat o hotărâre judecătorească cu plata cheltuieli ...

bună ziua ..s a dat o hotărâre judecătorească cu plata cheltuieli de judecata și posibilitate apel....apel pierdut , dar în hotărârea definitiva nu mai scrie nimic de plata cheltuieli judecata .. ...la plicul primit de la executor este prima varianta și pe baza acesteia s a luat decizia de executare silita....ma puteți ajuta ? cum este corect ? mulțumesc
lilianabre, utilizator
corect e sa platiti cheltuieli de judecata, apel nu ati facut pt aceste cheltuieli.