avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 231 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contractele de locatiune în declarația 168
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contractele de locatiune în declarația 168

Buna ziua. Contractele de locatiune care au fost inregistrate la ANAF in urma cu 3-4-5 ani (prin depunere personala la ghiseul ANAF), si care s-au prelungit succesiv prin acte aditionale, trebuie trecute in declaratia 168, care se depune online avand caracter obligatoriu din 01.01.2023?
Ultima modificare: Joi, 22 Decembrie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 12:08, 22 Decembrie 2022
Da,trebuiesc actualizate raporturile juridice de locatiune

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prelungire sediu social si mandat adm just.rain just.rain Buna ziua Ma confrunt cu urmatoarea situatie: atat sediul social cat si mandatul administratorului la un srl au expirat in urma cu un an. Intrebarea ar fi ... (vezi toată discuția)
Prelungire contract inchiriere scris scris Buna seara Am un apartament inchiriat pe numele meu si perioada expira la 1noiembrie. Imi puteti spune de ce acte am nevoie pentru prelungirea ... (vezi toată discuția)
Mandat administrator luiza2023 luiza2023 Buna ziua, Am si eu cateva intrebari referitoare la mandatul administratorului unui SRL: 1. Conform legislatiei acesta trebuie prelungit in termen de 15 ... (vezi toată discuția)