Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contractele de locatiune în declarația 168
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contractele de locatiune în declarația 168

Buna ziua. Contractele de locatiune care au fost inregistrate la ANAF in urma cu 3-4-5 ani (prin depunere personala la ghiseul ANAF), si care s-au prelungit succesiv prin acte aditionale, trebuie trecute in declaratia 168, care se depune online avand caracter obligatoriu din 01.01.2023?
george-neagu, moderator
Da,trebuiesc actualizate raporturile juridice de locatiune