Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... a venit de la cadastru si a masurat schimbul ce l-a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

a venit de la cadastru si a masurat schimbul ce l-a facut mama ...

a venit de la cadastru si a masurat schimbul ce la facut mama mea cu acest om,mama mea ia dat 5-7 ari linga casa sa el a dat cu 2 -3 ari mai mult in alta parte.Mama mea ar vrea sa treaca pe mine sau sa imi doneze pamintul,fara ca sa il treaca acest om pe numele ei, direct pe numele meu dara sa il mai treaca pe numele ei,,,,,,, poata acest domn sa treaca pe mine direct pamintul:!!!! sau ce se poate face v-as multumi mult daca mi-ti sa un sfat!! sarbatori fericite in continuare mai am 5 frati,trebuie ceva de la EI,SEMNATURI SAU IMPUTERNICIRE!!!
Nu se poate cea ce vreti. Este un schimb, nu cumparare. Va fi trecut pe numele mamei.