Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Trebuie și punct de lucru?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Trebuie și punct de lucru?

Buna ziua. Daca infiintez un Srl, cu gazduire sediu, activitate online, trebuie neaparat facut si punct de lucru? Multumesc
george-neagu, moderator
Buna ziua

Nu este obligatoriu deschiderea de punct de lucru, daca desfasurati activitatea online.
Nu. Activitatea cu codurile caen corespunzătoare, o veți autoriza pe adresa sediului social al firmei.