Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj la divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj la divort

Buna ziua! Fiul meu a cumparat in rate pe 30 ani , pe numele lui , un apartament . Actuala sotie a cumparat , tot in rate , tot inainte de casatorie , pe numele ei , o masina si o parte din mobila. Acum , la 4 de la casatorie , vor sa divorteze . El va ramane in apartament. As dori sa stiu cu cat trebuie sa o despagubeasca pe sotie !
Multumesc mult!
~ Conținut șters la cerere ~
Cu jumatate din contravaloarea ratelor platite cat au fost impreuna.