Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vreau sa ma debransez de la căldură și societatea ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vreau sa ma debransez de la căldură și societatea Termo Ploiești ...

Vreau sa ma debransez de la căldură și societatea Termo Ploiești nu mi aproba Am făcut toate punctele pe care le cer ei dar nu accepta Pot sai dau în judecata? Multumesc
Care este motivul pentru care refuza sa dea curs cererii dv de debransare?
Exista multe localitati in care furnizorul de agent termic refuza debransarea strict pentru motivul de a avea consumatori racordati la sistemul centralizat de alimentare cu agent termic si in acest sens autoritatea publica locala a emis HCLM de refuz debransare
Dezechilibrare coloane stau vecinii în frig niște idioti
Statul,prin regiile din subordine are tot interesul sa isi pastreze contribuabilii,chiar daca le furnizeaza sau nu servicii in parametrii tehnici legali-vezi Bucuresti unde edilii beneficiaza de indemnizatii lunare substantiale dar nu asigura caldura si apa calda