Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Daca sesizez Poliția in alt oraș în scris să facă ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Daca sesizez Poliția in alt oraș în scris să facă o ancheta ...

Daca sesizez Poliția in alt oraș în scris să facă o ancheta care e motivul că vecina are grija de mătușă de 90 ani și aceasta pretinde nu are pretenții o ajuta așa poate vecina are un interes și mătușă ie frica să vb să îmi comunice la tel sau vb fel și fel de persoane că are in capul lor.
Reveniti cu aceeasi discutie. Nu aveti cum sa primiti alte raspunsuri, decat cele de aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
De ce nu faceti o deplasare ca sa vedeti situatia reala a matusii?
Matusa nu are copii?

Am citit si eu intrebarea din linkul dat de dl. Popa.
Casa este deja pe numele dumneavoastra si "nu mai aveti nici o grija". Va intereseaza doar daca a murit matusa. Dar nu faceti nici un efort pentru ea. Deduc ca interesul e doar mostenirea, nu matusa.
Dupre, utilizator
Ea nu vrea sa o deranjam are 90 ani o las in legea ei în pace.

Dupre a scris:

De ce nu faceti o deplasare ca sa vedeti situatia reala a matusii?
Matusa nu are copii?

Am citit si eu intrebarea din linkul dat de dl. Popa.
Casa este deja pe numele dumneavoastra si "nu mai aveti nici o grija". Va intereseaza doar daca a murit matusa. Dar nu faceti nici un efort pentru ea. Deduc ca interesul e doar mostenirea, nu matusa.