Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Expirare contract colectiv de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Expirare contract colectiv de munca

Buna ziua. A trecut ceva timp de cand a expirat contractul colectiv de munca. Suntem in culpa ? Multumesc anticipat.
axentyna@yahoo.com, utilizator
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/t11308/nego...
In culpa cu ce?
Buna dimineata. Cu faptul ca avem un CCM expirat...
Nu ... puteti demara negocierea unuia nou.