Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara mă poate ajuta cineva cu un răspuns am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara mă poate ajuta cineva cu un răspuns am avut un dosar ...

Buna seara mă poate ajuta cineva cu un răspuns am avut un dosar de lovire și alte violențe iar partea vătămată nu sa prezentat la niciuna din înfățișări astăzi trebuia să fie dată pronunțarea și scrie nejudecat ce înseamnă?
Probabil s-a amanat pronuntarea. Unde scrie "nejudecat"?