Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Este legala reangajarea unui salariat care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Este legala reangajarea unui salariat care s-a pensionat ...

Buna seara.
Este legala reangajarea unui salariat care s-a pensionat , pe acelasi loc de munca ?
Mulțumesc.
Da, este legala o astfel de angajare.