Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am cateva materiale ,accesorii si altele ( inele de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am cateva materiale ,accesorii si altele ( inele de breloc, banda ...

Am cateva materiale ,accesorii si altele ( inele de breloc, banda dubla adeziva , spray-uri etc) cumparate pe persoana fizica dar am realizat ca mi-ar trebuii pe firma pentru realizarea unor produse.

Cum as putea sa le donez firmei ca sa le pot folosii?
Ati postat in sectiunea de drept penal. Problema dvs tine de altceva.
Contabil nu aveti la firma care sa va spuna cum sa achizitionati materialele ?
Ma scuzati, s-a trecut sectiunea automat si am uitat sa verific,nu o mai pot modifica. Contabilul a fost indisponibil cateva zile si imi trebuia sa aflu urgent, oricum o a doua parere nu strica.