Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cerere catre Procuratura
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cerere catre Procuratura

Buna ziua, In luna iunie 2022 am trimis (in format fizic) la Parchet o cerere in care solicitam sa mi se comunice daca numele meu apare sau nu intr-un document pe care il detinea procuratura. Am primit doar un numar de inregistrare si atat. Mentionez ca am trecut toate datele de identificare. Ce pot face in cazul acesta (faptul ca nu am primit raspuns)?
Trebuie facuta o alta solicitare (plangere/sesizare)? Multumesc

Pentru raspuns concret solicitati audienta la prim procurorul unitatii ministerului public
Multumesc frumos pentru raspuns.