Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună dimineața! Aș dori să vă întreb dacă este ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună dimineața! Aș dori să vă întreb dacă este legal să ...

Bună dimineața! Aș dori să vă întreb dacă este legal să trimit pensia alimentară prin western union? Eu lucrez în străinătate și nu pot trimite prin poștă...cum ar vrea fosta soție. De 3 ani i-am trimis prin western union...dar acum refuză această modalitate. Mulțumesc anticipat!
sa va dea un cont si sa ii trimiteti prin banca.
nu scrie in sentinta prin posta, asa ca nu poate refuza.
Nu are cont! Mă interesează dacă e legal prin western union! În cazul în care refuză să încaseze suma!
Daca nu are cont, ii trimiteți ca si pana acum.
Mulțumesc mult!