avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1875 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna Seara la bloc avem facut acoperis dar totusi ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna Seara la bloc avem facut acoperis dar totusi ploua lucrurile ...

Buna Seara la bloc avem facut acoperis dar totusi ploua lucrurile din casa se distrug totul se mucegaeste nimeni nu face nimic am spus celui care a facut acoperisul dar mi-a spus " pai eu ce sa fac acum" va cer sfatul ce as putea face va multumesc
Cel mai recent răspuns: latka , utilizator 06:41, 5 Februarie 2023
Dati mai multe amanunte:
1. Cine "am facut" acel acoperis ?
2. Exista autorizatie de construire pentru acoperisul respectiv ? Adica e facut legal ?
3. Exista asociatie de proprietari ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Locuiesc la etajul 4 din 4 intr-un bloc construit pe vremea lui ... noane noane Locuiesc la etajul 4 din 4 intr-un bloc construit pe vremea lui Ceausescu fara acoperis,tot in acea vreme pt.ca -mi ploua in casa am construit un acoperis din ... (vezi toată discuția)
Probleme cu acoperisul la bloc.... adi02ro adi02ro buna seara! locuiesc la bloc la ultimul nivel. Pe palier sunt 4 apartamente din care 3 avem acoperis facut in urma cu 15 ani ( cu toate autorizatiile necesare) ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de constructie acoperis crinadum crinadum Buna seara, As dori un sfat competent in privinta interpretarii art 11 alin 4 lit a. din L50/1991 - \"Se pot executa fără autorizatie de construire ... (vezi toată discuția)