Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna Seara la bloc avem facut acoperis dar totusi ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna Seara la bloc avem facut acoperis dar totusi ploua lucrurile ...

Buna Seara la bloc avem facut acoperis dar totusi ploua lucrurile din casa se distrug totul se mucegaeste nimeni nu face nimic am spus celui care a facut acoperisul dar mi-a spus " pai eu ce sa fac acum" va cer sfatul ce as putea face va multumesc
Dati mai multe amanunte:
1. Cine "am facut" acel acoperis ?
2. Exista autorizatie de construire pentru acoperisul respectiv ? Adica e facut legal ?
3. Exista asociatie de proprietari ?