Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... In 17 decembrie m-a oprit poliția rutieră unde a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

In 17 decembrie m-a oprit poliția rutieră unde a rezultat 0,59 ...

In 17 decembrie m-a oprit poliția rutieră unde a rezultat 0,59 in aer alcool. Rezultatele la sânge au venit, 1,30 și 1,15. Vreau să plec în străinătate dar încă nu m-au chemat la parchet sau politie,ce atrage plecarea mea și dacă am fost foarte cooperant poate influența la dosar adică ceva anularea pedepsei....
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc. Unde ar trebui să fac solicitarea la Poliție sau la Parchet
Trebuie sa va prezentati in momentul in care veti fi citat in calitate de suspect/inculpat. Angajati-va avocat specializat in astfel de cauze si stabiliti impreuna strategia apararii.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat