Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua. In data de 03.02 2023 am achiziționat un ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua. In data de 03.02 2023 am achiziționat un autoturism ...

Buna ziua. In data de 03.02 2023 am achiziționat un autoturism rulat de la reprezentanta. Am adus mașina acasă după aprox 3 zile,in drum spre casa s a defectat. A venit agentul și a dus o la service,a doua zi m a sunat că este reparată. În următoarea zi am adus o acasă și la fel aceeași problema îmi apărea în bord. Luni mașina intra iar în service. Ce trebuie sa fac in această situație în care in decurs de 3 zile masina este a doua oara în service ? Am o reținerecand voi porni din nou cu mașina la drum . Ce mă sfătuiți să fac? Mulțumesc.
Contactati reprezentanta si conveniti maniera de solutionare