Forum Discuţii juridice Executare silită ÎNȘTIINȚARE JUDECĂTORIE.
Discuție deschisă în Executare silită

ÎNȘTIINȚARE JUDECĂTORIE.

ÎNȘTIINȚARE JUDECĂTORIE. DOSAR XXXX/P/XXXX. CE ÎNSEAMNĂ ACEASTA INSTINTARE LA CE SE REFERĂ ?
Semiremorca, utilizator
1-Rugam respectati regulamentul forumului si nu postati cu majuscule
2-In documentul comunicat trebuie sa fie precizat numar dosar pe care il puteti urmari pe site-ul instantei de judecata si astfel aflati detalii