Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Ne raspunde si noua cineva la intrebari ?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Ne raspunde si noua cineva la intrebari ?

Am senzatia ca am batut la o usa inchisa,am inteles ca vom fii ajutati de catre cineva de specialitate si nu sa ne dam noi forumistii raspunsuri intre noi.Majoritatea intrebarilor sunt lasate fara raspuns.Multumim avocatilor.
Totusi ...sa nu ne pierdem optimismul ..
Calul de dar nu se cauta in gura!