Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... TIMP PENTRU DEPUNEREA DECIZIEI DE PENSIONARE LA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

TIMP PENTRU DEPUNEREA DECIZIEI DE PENSIONARE LA ANGAJATOR Ma ...

TIMP PENTRU DEPUNEREA DECIZIEI DE PENSIONARE LA ANGAJATOR

Ma intereseaza care este perioada de timp maxima care poate sa treaca pana depun la angajator decizia de pensionare la limita de varsta. Mentionez ca data deciziei este 08.02.2023 iar ea a fost primita de la posta pe 16.02.2023
Nu are nicio relevanta acest aspect .. puteti sa nu o depuneti .. c.i.m. inceteaza de dept la data indeplinirii conditiilor pentru pensionare la limita de varsta ... prin urmare, daca ati continuat activitatea atat dvs cat si angajatorul sunteti in culpa.