Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. In 2016 am cumpărat un imobil . Fiul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. In 2016 am cumpărat un imobil . Fiul fostului proprietar ...

Bună ziua. In 2016 am cumpărat un imobil . Fiul fostului proprietar are adresa din buletin la imobilul cumpărat de mine. Primesc ,regulat corespondenta lui. Ce pot face sa și schimbe adresa din buletin? El locuiește în Italia. Mulțumesc
Nimic. O sa ii expire buletinul la un moment dat și când o sa îl reînnoiască, va trebui sa declare alta adresă.
Mulțumesc