avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 551 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. In 2016 am cumpărat un imobil . Fiul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. In 2016 am cumpărat un imobil . Fiul fostului proprietar ...

Bună ziua. In 2016 am cumpărat un imobil . Fiul fostului proprietar are adresa din buletin la imobilul cumpărat de mine. Primesc ,regulat corespondenta lui. Ce pot face sa și schimbe adresa din buletin? El locuiește în Italia. Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: B123456 , utilizator 15:42, 17 Februarie 2023
Nimic. O sa ii expire buletinul la un moment dat și când o sa îl reînnoiască, va trebui sa declare alta adresă.
Mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Chirias-proprietar radutzublue radutzublue Buna seara. Ce se poate face in urmatorul caz ? In situatia in care o persoana X care locuieste cu chirie intr-o garsoniera are buletinul expirat si doreste ... (vezi toată discuția)
Evacuare andreea1412 andreea1412 Buna ziua ! Fostul meu sot de care sunt divortata de 9 ani foloseste buletinul in care are adresa mea.In fiecare an cand vine in tara isi face contract la ... (vezi toată discuția)
Actiune evacuare dumitras-26 dumitras-26 Buna ziua ! Va rog mult sa imi spuneti cum pot evacua din spatiu pe fosta sotie a fiului meu . Ei au divortat iar fosta nora e stabilita in italia dar la ... (vezi toată discuția)