Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... legea 118/1990
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

legea 118/1990

Buna ziua
Tatal meu a fost refugiat si a beneficiat de pensie conform legii 118/1990.
A decedat acum ,in 20 ian 2010. Oare ceva din drepturile de care a beneficiat pot ramane in continuare sotiei lui,chiar daca mama mea are pensie? Poate ceva din pensia de refugiat?
~ Conținut șters la cerere ~