Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... In cazul in care ai de plătit la stat o sumă de bani ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

In cazul in care ai de plătit la stat o sumă de bani și ți ...

In cazul in care ai de plătit la stat o sumă de bani și ți se face cerere să ți oprească din salariul cât % are voie să-ți oprească
1/3