Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am platit un avocat cu 1500 de lei pentru a ma ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am platit un avocat cu 1500 de lei pentru a ma reprezenta in ...

Am platit un avocat cu 1500 de lei pentru a ma reprezenta in mod civil cu un caz. Au trecut 5 luni de atunci si nu mi-a dat nici o veste. Am incercat sa-l sun si sa-l contactez dar nu reusesc sa dau de el. Oare exista posibilitatea de a-mi primi banii inapoi? Si cum as putea sa o fac?
Gasiti detalii aici
[ link extern ] /