Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Impozit încasat necuvenit de către primărie. Nu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Impozit încasat necuvenit de către primărie. Nu vrea să returneze ...

Impozit încasat necuvenit de către primărie. Nu vrea să returneze la cerere, deși știe asta. Pe cine dau în judecată, primăria sau primarul? Mulțumesc!
Primaria se actioneaza in instanta.