Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Am o întrebare. Fiul meu lucrează în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Am o întrebare. Fiul meu lucrează în Belgia cu ...

Buna ziua. Am o întrebare. Fiul meu lucrează în Belgia cu contract. In contract este stipulat că primește și salariu in țară, dar niciodată nu a primit vreun salariu in țară ci doar acolo în Belgia. Ce pași trebuie urmați pentru recuperarea banilor care l se cuveneau in tara ?
Carolia, utilizator
C.i.m. este semnat in Romania ? Daca da, in Belgia cum lucreaza ?