Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Administrator condominiu - PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Administrator condominiu - PFA

Pentru activitatea de Administrator de imobile in condominiu(asociatii de proprietari) se poate infiinta II,PFI sau PFA ?
cum se procedeaza?
multumesc
marriot, utilizator