Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Este legal ca un angajat al unei unitati sanitare sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Este legal ca un angajat al unei unitati sanitare sa publice ...

Este legal ca un angajat al unei unitati sanitare sa publice numarul personal de telefon al unui medic?
Nu este legal .. medicul in cauza poate depune plangere la ANSPDCP.