Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Consider ca sunt hartuita moral la locul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Consider ca sunt hartuita moral la locul de munca.Astfel,sunt ...

Consider ca sunt hartuita moral la locul de munca.Astfel,sunt angajata printr-un serviciu externalizat la o companie iar sefa serviciului resurse umane impreuna cu juristul imi vorbesc urat si cauta motive cum ca nu imi indeplinesc sarcinile de serviciu.Intr-o discutie avuta cu directorul institutiei practic m-au facut cu ou si otet pentru ca dupa o zi in care am lipsit de la serviciu lucru pe care l-am adus la cunostinta sefului serviciu aprovizionare sa fiu admonestata si agresata verbal .Martori evident ,directorul ,sefa resurse umane ,juristul ,a fost o discutie neprincipila la care sefa resurse umane a afirmat ca reziliaza contractul .Lhinx legatura cu angajatorul acest afirma ca nu a fost contactat iar eu ma duc la serviciu supusa unui stres inimaginabil.Ce ma sfatuiti sa fac?