Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, am o colega la serviciu care de 9 luni mă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, am o colega la serviciu care de 9 luni mă tot hărțuiește ...

Buna ziua am o colega la servici care de 9 luni mă tot hărțuiește la locul de muncă nu am anunțat șeful dar nu mai pot suferă de șefie și ea crede că anumite persoane trebuie sa se supună ei. Doresc să știu ce demersuri sa fac pt hartuire la locul de muncă. Mulțumesc